قوانین نمایشگاه

فرم ثبت نام

پلان نمایشگاه

Smaller Default Larger

رویداد استالکس چیست؟!

غرفه (Stall) به عنوان نمادی از صنعت نمایشگاهی، رسالت بصری و معنایی رویدادها را بر عهده دارد. تجلی صنعت نمایشگاهی وامدار تجمیع گروه‌های تخصصی مختلفی است که هریک سهمی به سزا در این عرصه دارند. در برپایی یک رویداد نمایشگاهی، سایت داران، مجریان، برپاکنندگان غرفه‌ها، تأمین کنندگان تجهیزات، سایت‌های خبری و رسانه‌ها، فعالان صنعت توریسم، متولیان سیستم‌های حفاظتی و امنیتی و فوریت‌های پزشکی، و...، همه و همه با تمام توان در راستای برگزاری بهینه یک رویداد، آخرین متدها و فناوری‌های خود را عرضه می‌دارند.

سالهاست به لطف تکنولوژی، ارتباط  بین متولیان صنعت نمایشگاهی بیش از پیش شده است و این خود راهکار مهمی در شناخت رویدادهای نمایشگاهی حاصل نموده است. گروه‌های تخصصی شبکه‌های مجازی هرچند به طور ناقص ولی فرهنگ مباحثه و گفتمان تخصصی را تقویت و مجالی برای گفتگوی بین سازمانی را دراین صنعت فراهم نموده‌اند.

 

استالکس رویدادی‌ست که برای اولین بار با رویکرد متد نمایشگاهی B to B، فعالان صنعت نمایشگاهی ایران را گرد هم می‌آورد تا زمینه سازی باشد برای آشنایی بیشتر صنعت نمایشگاهی کشور با آخرین دستاوردهای مدیریتی و مهندسی.

ورود به سايت

اخبار جديد

نخستین نمایشگاه استالکس

نخستین نمایشگاه تخصصی خدمات نمایشگاهی ایران

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس

هجدهم لغایت بیستم آذرماه 96

ساعات بازدید 16 الی 21

نمایشگاه رویداد (EVENT)

همزمان با برگزاری نمایشگاه استالکس 

نمایشگاه خودرو هرمزگان

سومین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته

محل دائمی نمایشگاه های دائمی بندرعباس

21 لغایت 24 آذر ماه